Formy płatności

 

  1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności za Towar:Klient dokonujący zapłaty przelewem czy za pośrednictwem systemów elektronicznych płatności, powinien zapłacić za Towar wraz z kosztami dostawy w terminie 10 dni roboczych od chwili zawarcia umowy sprzedaży, określonej zgodnie z § 3 Regulaminu. Po tym terminie oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty poprzez uzgodnienie ze Sprzedawcą.
    1. Przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy w Bank Zachodni WBK S.A. numer konta: 40 1090 2688 0000 0001 1177 4837;
    2. Gotówką za pobraniem przy odbiorze od kuriera (dotyczy tylko Zamówień realizowanych na terenie Polski),
    3. Wszystkie dostępne formy płatności w Sklepie: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  2. Klient dokonujący zapłaty przelewem czy za pośrednictwem systemów elektronicznych płatności, powinien zapłacić za Towar wraz z kosztami dostawy w terminie 10 dni roboczych od chwili zawarcia umowy sprzedaży, określonej zgodnie z § 3 Regulaminu. Po tym terminie oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty poprzez uzgodnienie ze Sprzedawcą.

 

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl